Porucha - Úvod | Bandzone.cz

Porucha rock-hard rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Poslední pauza
    Nezařazeno
  • Stage Intro
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nové posily do PORUCHY - klávesy a kytara

O tohle se vždycky s vámi rádi podělíme: máme dvě nové posily, které s námi od teď budou vařit rockový nářezy. Oba chlapíci už mají úspěšnou pódiovou premiéru za sebou a tak už patří do party PORUCHY:

Ivan Marek: klávesy a vokály
Luboš "Cpt. Lubo" Pánek: kytara

Pokud jste to nestihli v Žežicích minulý pátek, budete mít další šanci v Masečíně v sobotu 27.8. na Rockové grilovací pařenici. Tak šup s tím do kalendáře!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bronski

Rock'n'Beer rozjezd víkendu U Vondráčků - naplno a v plné parádě s poctivým rockovým nákladem a bezva fanoušky. Díky moc a těšíme se na vás zase U Vondráčků 21.10.

Bronski

Málem jsme zbořili Černou Vodu!
Předminulá sobota, Černá Voda na severní Moravě, sál plný k prasknutí a neskutečná rocková párty. Díky všem co jste se bavili s námi a už teď můžeme slíbit: pokud kulturák tentokrát nespad, tak vydrží všechno a my přijedeme zas!

Bez profilu

Brabenec

Čau, zdravím bicáka. Přijeďte už konečně do Ostravy. Všichni se těší na rockovej mejdan. B

Zobrazit všechny názory