Pneuband - Úvod | Bandzone.cz

Pneuband hard rock / Starý Plzenec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mám rád
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

PROSINEC 2011

(Upraveno: )

KRÁSNÉ SVÁTKY A HEZKÝ NOVÝ ROK NEJEN ROCKERŮM, PŘEJÍ VAŠI PNEUBANĎÁCI...!!!

PS: nechte už toho Havla vychladnout a užívejte vánoce...

 

 

16.12. - Celé Česko je v prdeli a Mikuláš už nenosí ani uhlí... chtělo by to prolomit ty těžební limity...

Přijďte se ohřát v pátek, 16.12.2011 do Liďáku v Plzenci. Hudební večer se skupinou PNEUBAND, v malém sále.

Jste všichni srdečně zváni :-)


Říjen - měsíc knihy, ale také pohodových akcí se skupinou Pneuband   :-D

29.10. v sobotu CHLÍSTOV, pohostinství "U Špejlíka" večer plný rockových fláků.

A je to tady, přátelé...

Téměř po roce, se hudební revivalové uskupení Pneuband vrátilo z Asijsko-Indicko-Arabského turné, ve kterém rozsévalo kulturní sémě (a nejen to kulturní) po celém tomto bezbožném regionu. Hudba opravdu spojuje svět... Od zvlněných zelených Mongolských stepí, (na okraji vesničky Ulambátáru) na kterých se stovky místních kočovných pastevců pohupovaly v rytmu námi hrané pecky "Paranoid" a ucucávaly přitom svůj tradiční čaj, pajcovaný nekvalitní ruskou vodkou... přes davy pařících Indů na schodech Tádž Mahálu, jež dovedla k extázi produkce skladby "Anarchy in the UK.." Ačkoli jsem osobně nechápal, jak je může rozradostnit představa anarchie, v tak krásné zemi, jakou je Anglie. Zřejmě s ní v minulosti měli nějaká státnická nedorozumění. Nevím... Vrcholem turné však bylo vystoupení na soukromém večírku zámožného obchodníka v Tripolis. Podařený večer zakončil naživo s kapelou jakýsi všemi uctívaný, přestárlý voják (snad plukovník či co - ve vojenských hodnostech se nevyznám). Muammar, jak se mi později představil při skleničce a nabídce tykání, dokonale zvládl odvazovku "Should I Stay Or Should I Go". (Mám odejít, nebo mám zůstat...???) Jak jsem říkal, je to krása, když hudba opravdu spojuje svět...


Ano, ano... byl to překrásný ro(c)k, plný zážitků.. A teď , teď bychom si rádi užili takovou tu "domácí" pohodu, v našem překrásném kraji, v oblíbené vesničce Chlístov, v restaurace U Špejlíka (bývalá točna ČSAD). A to v sobotu 29.10. cirka od 20:30h.

Jste srdečně zváni. Vaši Pneubenďáci... :-)

 

 

Září 2011. Druhý víkend měsíce října, nás můžete zaslechnout a zahlédnout v Běšinech.

Měl by se tam pořádat sraz vozů značky "Škoda..." tak jim snad trochu propláchneme hlavy bigbítem... :-) ...autíčkářům bláznivejm.

Jedna vložená akce: 1.10. obec Vrhaveč (Klatovy). Soukromá narozeninová párty.

 

Září 2011. Začátek podzimu, čeká nas hraní v Dolanech a pak v dohledné době na 100% nějaká akce v Plzenci. Těšíme se na Vás.

Kdo by to byl řek... uteklo pár ukázkových letních dní, a holky si už zase schovávaj nohy a kozy do nevzhlednejch kabátů... No nic. Tak třeba zase až na jaře... Jo a mimochodem, pokud budete chtít navštívit pohodovou akci, tak pátek 23.9. v  Dolanech na Klatovsku. Bageta / Radiátor / a samosebou Pneuband :-) Snad už dáme i nějaké nové věci... :-) Azíz.

Další díl z cyklu „show must go on“ aneb odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil…

Jak někteří z vás jistě víte, předloňský odchod naší stálice za mikrákem, nás všechny dlouho mrzel. Ať už byl důvod jakýkoli, poznamenalo to zbytek kapely. Naše nestabilní osobnosti se začaly deformovat. Některá individua tím byla poznamenána natolik, že v zoufalství nejvyšším, začala preludovat skladby Petra Nováka (dej mu pámbů hudební nebe).

…Naštěstí… zjara roztála na Šumavě ona pověstná bludná závěj, Standa našel lopatu a dokázal si proházet cestu až ke svému vozu, který ho zase začal pravidelně vozit na zkoušky… Uf…

Toliko k radostným událostem.

Jedna neradostná, se však vynořila také. Po dlouhých letech věrné služby, opouští naše řady na vlastní žádost spolubojovník Štěpán (basa). Všichni mu přejeme dobré zdraví, pevné nervy a hodně štěstí. Ať mu potomek přináší jen a jen radost (a nekrade mu drobáky z peněženky, jak to dělají Čápovi Čápata)… :-)

Tak, povinnosti informovat, bylo učiněno za dost…

PS1: Info pro všímavou Olinu - Ahoj. Jestli to třeba nebude tím, že v Pneubandu zpívá chlapík, který ji dříve zpíval v SAUTHPARKU... a jen tak pro pořádek, hrajeme pouze vykradený věci :-)

PS2: Kdo z vás si nenechá ujít vystoupení skupiny The End of Colours (The Doors revival) 23.7.2011 na zahrádce zámecké restaurace ve Šťáhlavech u Plzně, může se po této lahůdce, dočkat i našeho snažení... "...K tanci a poslechu, až budou všici ožrali..." zahraje Pneuband

Sradčně Vás zveme... Aziz.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

OLINA

hele,není ta vaše písnička náhodou tak trochu vykradenej SAUTHPARK mám rád??????????

Zobrazit všechny názory