Nový songy na Džbáně!!!
Kamarádi, tak jako jsme vloni na Džbáně představili světu bestofku a tři nový fláky (Mistrovství v zírání, Zdenálofku a My pijeme pivo), tak letos vám zašmrdláme taky pár nových kousků. Těšte se!
Takže doražte 21. května do Prahy na Džbán na oslavu 25 let Tří sester (a pak tam samozřejmě taky zůstaňte na druhý den)!!!







