Pitbull Diesel - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pitbull Diesel metal-post hardcore / Brno

„POSLEDNÍ KONCERT - 1. 12. 2012 MELODKA!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

ᵻ ᵻ ᵻ POSLEDNÍ KONCERT - MELODKA, 1. 12. 2012 ᵻ ᵻ ᵻ

Upraveno:

Pitbull Diesel - krátká rekapitulace. Patnáct let a asi tak stejně písníček. Možná tak 100 zkoušek, ale kdoví jestli vůbec. Taky sedm dětí a čtyři alba. S tím prvním, Selfh8 (a to se málo ví) jsme se koncem devadesátých let dostali až do východního Německa, hráli ve squatech s Agatocles a podepisovali se buchtám aus Leipzig na kozy. Rok 2003 - to už naši druhou desku Stereo Rodeo chválili v hudebních magazínech v Praze. No ano, ano, Petr Korál a jiné známé tváře. Pak třetí deska, Split s X-Core: Miuek se vrátil z Chicaga, byli jsme ve formě a jeli turné jak Okamura, show v každým kulturáku na Moravě - Dukovany, Rouchovany, Kobylí, Harrachov, you name it. No a od 2007 jen práce, kariéry, a ty děcka zatrolený. Nahrávání poslední desky "Thank You & Sorry For The Blood" trvalo 3 roky. Zkoušky dvakrát za rok max, nahrávání guitar tracků do iPadu jak piče, protože studio je daleko. My jsme byli vždycky pozadu za vlastním potenciálem. Přesto všechno, bylo to krásné, děkuji. Hráli jsme s Biohazard, Pro-Pain, Born From Pain, Ektomorf a to se holt moc kapelám z Krna, hlavního města špatných revivalů, prostě nepovedlo. Takže asi tak a teď k věci. 

Nikdo nerekapituluje jen tak! Cituji dnešní kapelní email “Navrhuji Vám (minimálně prozatím) ukončit fungování a počkat na nějaké hudební nápady.” Zbývá jen dodat, že pokud přijdou (a seženem hlídání), je možný, že někdy zase budeme dělat bordel. Nicméně v půlce prosince nám zbourají zkušebnu, takže máme přesně měsíc na zorganizování poslední zkoušky tak, abysme mohli odehrát POSLEDNÍ KONCERT 1. PROSINCE NA MELODCE. 

Takže pokud jsi true PD fan, máš poslední šanci vytáhnou bábě pětibombu z perzekuce a dojít, buzno. Že bereš starou, je jasný. Zahrajem starý cajky, nový cajky, dáme panáka a v pondělí jdou komplet krámy na Aukro.

Prvního prosince.

Amen.

PD
Dušek, Miuek, Dědek, Davidson, Švonc
KLIKNI NA FLYER A POTVRĎ ÚČAST NA FUNUSE!