čuss hoood tvorba čekuj te muj profil dikec
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čuss hoood tvorba čekuj te muj profil dikec
klip je hard!!!!!
Přece na Pio na co jinýho ? :D:D
Tak na to že sem vás doposud nemusel, mě nová deska hodně překvapila. Hodně vyzrálá záležitost, skvělý instra a hosti. Zvedá to prdele ze židlý na party a to většina z těch prdelí vůbec nejede hiphop... Jediných výhrad jsem měl na skity, ty mě moc neberou. Ale maj svůj význam, někde sem čet jak někdo hledal váš velkej hit Jižňák. Tak jen tak dál !
ooh my god, ten první klip mě rozjebal, mazec.
jooo pio jediná česká skupina která se mi líbí a poslouchám jíí... tak jestli by ste kdyžtak zkusili poslechnout naše songy
NEEEJLEPSI CESKA SKUPINA :-) interwiev album stoleti ;) kdo nekoupil neuzije :-)
jj pio new cd vazne bomba vidim ze ste porad dobri a ja myslel ze pio upada
super nef cd, rozsekava mooc)
Zdravííím...MNo ey Hra s Dannie...to je naáářez..ta holka ...:D Ey HOdně dobrý...Jako tady se už nedá nic kritizovat, na týhle scéně ste už taky nějakej ten pátek, a to jde prostě poznat...a ta kvalita se nedá popříít....NEw CD totááálníí...ONE LOVE:-* Khiaryta:)