Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cauu..:) zvu te na svuj profil... zkoukni novy elektro a bassline veci a jestli se bude libit tak nech koment...
www.bandzone.cz/djkhano
no umíram z klipu Musime Jet.... TOP! hlavne na tom WC!:D
Cau sleduj ... potrebuju kritiku xD
www.bandzone.cz/lx
co dodat... suprovy veci! Nejvic me bavi klip k Chtel bych mit!! Vazne perfektni napad! Davam mezi sprizneny
Moc pěkny ..Niki
pro mý lidi...mazec u začátku jsem se musela smát a pak se to rozjelo:)) palec nahoru:)
Cest Pio....Jste to nej tady, kdyztak ceknete profil. Mam tam nejaky instrumentalky.......Ozvete se..Peace
Zaregistrovl jsem vas az po tracku s Nohavicou... kazdopadne sklanim poklonu! Libi se mi to ;)