Jedna z mejch nejoblibenějších kapel vůbec...na votvíraku ste udělali bugr jako hovado hlavne efko :D chlapi mejte se cus .-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jedna z mejch nejoblibenějších kapel vůbec...na votvíraku ste udělali bugr jako hovado hlavne efko :D chlapi mejte se cus .-)
Ahoj Piáci
Poslechni oficiální remix tracku Kiss your ass goodbye,na majku uslyšíš skupinu D-Block jmenovitě Jadakisse,Sheek Loucha a Stylese P,produced by DJ Pharic!proto neváhej a přijď poslechnout tento ofiko remix!!!
nezapomeň ohodnotit,krásný prázky
Zdravim všechny ... očekujte novej text na mym profilu ....
Stay Tuned
L.C.
Peace..:)...vás poslouchám už pěkně dlouhoo:).nemáte chybu:)ani jednuu:P..dávám add..nevadíí??:D
AHOJ,
2. ČR REGGAETON/HIP HOP ALBUM, KTERÉ JE VENKU OD 1.7. V LIMITOVANE EDICI ZA POUHÝCH 150Kč + pošta, na mailu : dion@urbano.cz
SPECIAL NABÍDKA: 2CD PACK / KAPUCINO - MR.INTERNATIONAL 09 a KAPUCINO - KRÁL INTONÁTOR 07/ ZA POUHÝCH 250Kč, pouze na 14dnů.
SLEDUJ UKÁZKY A VIDEA Z ALBA. TOHLE JE LETNÍ BOOM V KARIBSKÉM TEMPU.
měj se
KAPUCINO
www.urbano.cz
interview..toď dobrá deska jest..ček z lomnice peace mistři
Ahoj Jižáci
its finaly here---jak sem již sliboval,ode dneška můžeš exkluzivně stahovat párty hit AFTERPARTY CLUB CRESH!!!
tak toč volume to max a sjížděj jeden z mých nejlepších kousků!
Budu rád za jakoukoliv reakci,přidání,stažení a hlavně podporu!!!
Krásnej začátek prázdnin přeje
Pharic
Co si zasel je best .Mam vas rada:D Jen tak dál
PIO SQUAD HEEY NEJVETSI BORCI
zdrawim,
30. cervna vysel mixtape 2009 - Cesta Rapu.
Stahuj na:
www.edisk.cz/stahnout-soubor/62271/mc…
preju prijemny poslech
mc dzouda