Pijawice - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Pijawice rock-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vadí nevadí
  Nezařazeno
 • Vyčítej
  Nezařazeno
 • Blues o životě
  Nezařazeno
 • ReTro
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

PůL-Cd Pijawice

(Upraveno: )

Ahojte všici,

po několika měsících máme k disposici hotové půl-cd PIJAWICE s našimi 4 songy, kteréžto tímto vystavujeme zde ku Vašemu ctěnému poslouchání alespoň v místní mp3 versi a v případě líbení se i třeba ku hromadnému stahování. Kdo však chce od nás placičku s plnohodnotným zvukem, nechť navštíví nás na některém z koncertů - ten nejbližší jest přímo VáNočNí 14.12. v clubu Havran!!!
Naše výše zmíněné půl-cd jsme stačili v clubu Havran dokonce už i pokřtít začátkem listopadu a to v kruhu takřka rodinném. Kmotry našeho prvotního výtvoru se stali dva výborní zpěváci: Lukáš ze Sevenu a Pavel ze Shenonu, kterýmžto oběma samozřejmě ještě jednou děkujeme, neb si jejich přízně velice vážíme.

Více pak najdete již jen na www.pijawice.cz

Na shle se těší Vaši Pijawičáci

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

zaccek

Zdravim pijawici, v Kainu bomba nářez jen tak dál.
Co nějaké fotky??? Hoďte na stránky.
Chrust Záčček.

Fugu Fish

Ahoj kapelo!!! Konečně jsme se dali dohromady - novej bubeník, nový písničky a makáme tvrdě na vylepšovácích... Moc rádi zase zahrajeme a určitě s váma do budoucna počítáme, pokud se nám naskytne nějaká příležitost, tak se vám určitě ozvem :) s můžete počítat.
Fufu Fish

Jinak vám přeju v Líhni, ať to vyjde... v Havíři se mi taky hrálo dobře, jsou tam supr lidi.
Mason

Zobrazit všechny názory