tak jo přidávám si Tě:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak jo přidávám si Tě:-)
tak .. co .... Kdy budeš dělat neco new ? nebo už na něcem makas? :D:D Sorry ja sem dneska nejak zvědava :D
poslouchala jsem a musím uznat DOBRÝ HEJ FAKT:)
hele ty si nejj!!:D
ahoojky...nejvíc pecka tracky...at se daří dál..je to libový♥))
Čawec,
takže hodila sem očko a ouško, jak si mi psal na mým fan profilu. Psal si, že se mi tu určitě něco zalíbí a musim říct, že rozhodně si měl pravdu. Nejvíc asi první dvě (ukázky) ty jsou hodně luxusní. Jsem moooc zvědavá na další tvoje věci. =) Budu se těšit.
PeAce
L.ise.i
AhOi --> Ou Luxus tracky líbí se mi tO :P :O* PeAce <3
nejleeepšííí...libíí libíí moooccc! =*
Není zač....hlacně at se daří tak skvělě jako doposud!!
ty ukázky pecka man top barzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!