čau, 50centa a podobně nemusim, ale remix je to fajnovej...mrkni na moje věci a hoď kritiku...dík
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau, 50centa a podobně nemusim, ale remix je to fajnovej...mrkni na moje věci a hoď kritiku...dík
Ahoj :-) :-D Prosím poslechni pár našich new skladeb a okomentuj byl bych rád, at se daří cau Abde za HB
Čauky, povedená tvorba:)..pěkný, přidávám:)
tak si řekni co bys rad....samlery, mikrofony, mix pulty, zesilovače, reprobedny, cd prehravace, gramce, midi kontrolery, sluchátka, efekty, equalizery, distributory .....????
no webovky nemaji ale maji tam MPC 1000 za 5000 MPC 2500 za 9800 a MPC 5000 nemaji zatim na sklade....
hrozně se mi líbí tvoje beaty x) fakt to jsou pecky x)
ele man...
mam slusny kontakty na hudební nástroje a mame tam par MPC tak kdybys mel zajem tak se ozvy....
hola...hezký,hezký...líbí se mi :)Měj se krásně:)
vau .. hustej track
parada!
jedeš tu bomby