wau PECA 2009 XXL hadr remix je pecka ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
wau PECA 2009 XXL hadr remix je pecka ;)
WoOoW!!!!! Úplně skwěléééé ! Budu držet palečky, ať se nadále skwěle daří! Jen tak dááál ;)
jj tak ten beat co máš na tom videu fakt nemá chybu... dobrá práce jen tak dál : )
Ahojí:)
Ahoj Pharicu,
konečně si můžeš poslechnout nový track s Kašíkem a Tafrobem.
Produkoval jsem to já a DTonate.
Dík.
ahoj mohl bys mi pls poslat na mail sararadov@seznam.cz song od zacatku do konce
ahoj promin ze pisu az ted ale mam prijimacky atd....mas kruty video...liby moc
Ahoj joooo fact goood tvorba ale cestina ti slusi vic:-P
Dost dobrýýý:-*:-*Jinak stylová fotka:-P
zdravim te vychytany veci..kdybys mel zajem o spolupraci tak se klidne ozvi,,ty pomluvi o tobe sem slysel a pekny hovna to jsou