ten new track..je fakt povedenýýýýý.....prostě pecka;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ten new track..je fakt povedenýýýýý.....prostě pecka;)
zdravím PHaric,
novinka Land of Scandalous je fakt povedená, hudba je fakt skvělá a rapující crew Royality Bloodline ty tam akorát sedí...takže tím pádem z toho nemohlo vyjít nic jinýho než skvělá pecka ;)
peckaaaaa!! fakt paradni!!
a házim do zpřízněnejch
heh tak to pak jooo....mno jsem 1000 ajoo...mno jinak k tej tvorbě fakt super....chci se zeptat kde mate to studio??
Ahojj:) new track je fakt dobrej:) je to faktys pecka...jen tak daal:) mej se fajn:)
děkuju za pozvání zajímava tvorba....EP bude asi pecka tak mnoha zdaru vypada to dobře WILL
CuZz je tO dObry...:P..:D...sprizneny..:D..
Není vůbec zač .. jseš drsnej :)
Zdrawím...klidně otrawuj...;-)ráda si poslechnu nový věci.Tohle se mi vážně líbi,moc se to povedlo;-)...pokračuj:-*