chacha,ten Behringer mixák:)))to jo, fakt profi:D
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chacha,ten Behringer mixák:)))to jo, fakt profi:D
skvela tvorba man..tvoje instra me fakt bavi kdybys mel zajem o spolupraci dej vedet..kazdopadne ad se ti dari nadale delat skveli veci mam..-defo
heeej dooost dobry...:-)
Jinak fakt mrda track
Zdar Zdar ... checkuj novinky
www.bandzone.cz/lx
hochuuu tak to je mega vostrej track......:-)
A jinak chystáš se vydat nejaký album??
Ahojkaa Pharicu..
píšu a poslouchám a musím sem hodit koment faaakt good track povedloo....
Ahoj, ta novinka je libůstka;)
Vincent