Je to slušný,stylový...Jsi na mega dobrý cestě...Pokračuj ;-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Je to slušný,stylový...Jsi na mega dobrý cestě...Pokračuj ;-)
zdarec moc se mi libi tvuj remake titaniku fakt super peace
Dobrá tvorba:o*..Jen tag dál...<3<3<3
kvalitní tvorba man ..!
ahoj .. dobrá tvorba !! :)měj se a jen tak dál. werča ;)
Moc dobry.. :)) poslechni moji produkci :D
Ten remix je dobrý,dokáže to zaujmout. ;)
jaj maš mooc pěkny soongyyy
Jo v pohodě, někdy poslouchám i takovouhle hudbu, je to vážne dobrý:) dobře se u toho přemýšlí jak už tu bylo řečeno.... Supr a těším se na náš mejdánek v Kostelci, počítám s tebou peace DINO
sice nejsem romantik ale fakt GJ kamo :-)