Zdarec pecka jak svin ty vole :-) respekt jinak bro nemas naky beat pro nas? :-) Udelame nakou kolaboraci :-) hej nejakou pecku nejakou šilenou klubovku :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec pecka jak svin ty vole :-) respekt jinak bro nemas naky beat pro nas? :-) Udelame nakou kolaboraci :-) hej nejakou pecku nejakou šilenou klubovku :-)
ty voe ten Track z melodii z titaniců,je prostě pecka....jsi frajer..máš zajímavej styl a tohle se mi fakt líbíí
Ahojky mno myslím že super..:)škoda že je ta akce tak daleko...:( papec Macek
zdrc Pharic!!!Je to dobrý...zvuk, všechno, každopádně originál a rmx od wiche se mi líbí víc...no jó no to sem zas já, ale radši Ti napíšu pravdu než ti tu mazat med kolem huby....taky se mi víc líbí dyž si jedeš svým věci!!!A těšim se na ně!!!
Mějse good a zas hoď echo!!!
Dík Jo!
Zdar nesla by spoluprace líbí se mě tvoje práce...
Pokud bys měl zajem napiš zpatky pak by sme se domluvili na ajsko a podobně!
Pokud nemáš zajem v klidu a makej dál...měj se
Hejky...upa super tracky !!!!...peace fakt mooooc dobryyy...uwaa xD.xD. budu sledovat zatim cs :-P
jj dík za upozorměění.. :-) koukáám se..
cus je to dobry kdyz budes mit cas a chut tak cekni nas profil dik cus...:)
cau jeslti chces poslechni demo ...zatim
karlos