Dj Pharic - Názory | Bandzone.cz

Dj Pharic hip hop-r&b / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Matt Moerdock-Nový sheriff 2013 (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • FormaRap-La Dolce Vita (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Matt Moerdock-Supaman 2 (prod. by DJ PHARIC)
    Nezařazeno
  • Dark Dust-So Done (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Justin Bieber-One Time love (prod.by DJ PHARIC)
    Nezařazeno
  • 50 Cent-I Get money (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Players-Jedem si svoje feat Gamba (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • The Game ft. 50 Cent-This is how we do (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Maiko-One love (prod. by DJ PHARIC)
    Nezařazeno
  • Peca-Ber život pozitivně 2011 (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Mad Skill ft.H16-Hrdina je zase v hre (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Pimpsled feat MAAT,Hugo Toxxx (DJ PHARIC REMIX)
    Nezařazeno
  • Crown Juls-We got this (prod. by DJ PHARIC)
    Nezařazeno
  • Crown Juls-The Movement (prod.by DJ PHARIC)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

KLARÝ:)

ty voe ten Track z melodii z titaniců,je prostě pecka....jsi frajer..máš zajímavej styl a tohle se mi fakt líbíí

JoNe

zdrc Pharic!!!Je to dobrý...zvuk, všechno, každopádně originál a rmx od wiche se mi líbí víc...no jó no to sem zas já, ale radši Ti napíšu pravdu než ti tu mazat med kolem huby....taky se mi víc líbí dyž si jedeš svým věci!!!A těšim se na ně!!!
Mějse good a zas hoď echo!!!
Dík Jo!

Mladej Pek

Zdar nesla by spoluprace líbí se mě tvoje práce...
Pokud bys měl zajem napiš zpatky pak by sme se domluvili na ajsko a podobně!
Pokud nemáš zajem v klidu a makej dál...měj se

°Mc_KisS°

Hejky...upa super tracky !!!!...peace fakt mooooc dobryyy...uwaa xD.xD. budu sledovat zatim cs :-P

L3c!K

ahuujdy...afterparty...se mi moc libi...jen tak daall...jedes cim dal tim vic nahoru:o)palec nahoru kocourku:o)mej se hezky♥

1 2 3 4 5 681013162025303540444749 50 51 52 53 54 55 56 57 586062656974808897107118129138145150154157159 160 161 162 163