jo docela povedeny :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jo docela povedeny :)
Je to Cool...VOpravdu se mi to líbí..:)
hrubý vály fakt :))))
zdrávím tě díky za vzkaz u mě na bandu a jen tak dál jinak dobra tvorba loučí se s tebou grafik Jacker Jay z Vysočiny:) čawas Diego:)
zdar jojo už sem jí stáhl je to hodně povedený...;)..jinak dík a tobě taky hodně štestí v produkci...;)
Ahojky, fakt nejlepsi co ssem kdy slysela uplne good, mas uplne mega talent:D
Zdarec,to je jasný,že stahuju je to super....jak říkáš sám jedna z nejlepších prací tvých možná nejlepší
hezkéé =P
jedeš dost dobře píšu ti to pořad vole:D
Zdravim, poslechni novy track ,,Sušenky,, feat. Priest (USA). Dík :)