Zabíjíš to.. stačí si ten track od Fosca a LA pustit a hned na začátku tam je přímo řečeno, že to je remix od nejákýho DJ maika nebo jak, rozhodne ne od tebe.. Ke všemu kdy jsi tady ze zacatku mel psany, ze tam repuje JSM.. ses fakt trosku vymaz kamo.. nemluve o tom clanku na bbaraku, pochcavaj te a ty se tim chlubis..













