pecičky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
pecičky
track až to ztratíš je dobrýý ale jnak tě moc nechápu !!
ahojkyy
pridavam sa aj ja na vas zoznam fans x)
401je moja .super music fakt nech sa vam dari tak super aj nadalej
s pozdravom,Massive_Explosion
dobrá work..opatruj se peace
jou dost hustej track...si faght dobrej myslim ze s Dj wichem si muzete podat ruce.pokracuj...
Až to ztratíš vážně pecka x)
Kurwa dobre ty!! :-)
čau zdravím tu proces :) počuval som to už davnejšie nekde už neviem kde :) beat začína jednoducho ale k refrenu a refren znie mrte dobre :)..mne sa pači trek We got this..ale klip k tomu som pozeral..ten je mrte nahovno..ale trek fajn a beat už duplom.páči sa mi ten klavír.. fajne veci mén :) .ked sa ti bude chcieť pozri moj profil vypočuj skladby ..inak serus drž sa;)
Mas to fakt good.Dystak cekni profil.
Za málo, za málo... to mi povídej. Z naší scény už poslouchám skoro jen výhradně lidi, které znám osobně, a které respektuju i jako osobnosti, ne jen umělce. Ano, určitě běž dál, jak jsem už řekl není důvod se zasekávat tady v Česku :).