luxusníí
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
luxusníí
good to jé:)
sušeny jerky čekuj !
Cauky;-)pls mrkni na muj profil,dej comment jestli se ti to bude libit,a kdyz tak pridej;-)Diky;-)
no nikdy neni poznat jestli to ten člověk myslí vážně.. např.: když 14letý mimino rapuje o drogách apod.!! Rozumíme si?
noo.ty instra jsou trorchu o ničem i když maj hezkej zvuk zněj bandzounově:-)I přez mpc mástr bordy studiový kontrolery studiovej mix a herkules do toho..to má akorát hezkej zvuk co by do kvality.I když s tim mpc 500 je snad nejlevnější na trhu měl jsem ho jednoiu v ruce a je to strašný poleno...ten zvuk špica...instra můj názor..rap na fetech jak jinak než rapovej...dávám 3/5 a ne že by na mě záleželo
Cau cekni muj novej track je sice ruskej tak nevim co tam pochopis°;) ale za koment budu radej dik cau.
Strach....nejvic song :)
Jou Pharicu...uz sam ani nwm co ti mam rict...ses proste nej a nej.doufam ze jednou budu tagy tagovej pac se hodne moc snazim....tag zatim a jen tag dal...cawec
čao zvu tě na poslech nového tracku od electricboe!novinka nese název BLADE RAIN.předem díky za koment!!(upozornuju hip hop nečekej):)