Mozna se budes divit, ale rozhodne na tvym profilu nejsem poprve :) . Tvoje hudba se mi libi obzvlast remix Afterparty...myslim, ze patris k tem nejlepsim ve svym oboru..tak jen tak dal ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mozna se budes divit, ale rozhodne na tvym profilu nejsem poprve :) . Tvoje hudba se mi libi obzvlast remix Afterparty...myslim, ze patris k tem nejlepsim ve svym oboru..tak jen tak dal ;)
Ahoj, díky za odkaz na tvůj bandzone. Máš to dost dobrý, dost jsem se zaposlouchala a hraje mi to tady už dokola asi dvě hodiny. ))))
Doufám že se bude dařit i nadále.
máš se ?
Malý bů :D
Zdravim te men mas to tu naaaaajs .. props pro teba ,smrdíš mi ve spřízněnejch :) .
Díky za upozornění;-)je to dobrééé...
budu se těšit..;)
_________njn___________
Tak už sem stáhla drahýý a zní tO sqwěle... Až na to že mi to etě nezkOnčilO..:D
jinak suprowíí ae není tO můj stylll...
:-* ;)
ok dík za info
Ako čekala sem že když jsi můj muž že budu mýt nějaký zwláštní originální pOzwání na twůůj prOfil..:D ne? tháág ne.. uwáá fajny.. brOučí stáhnu wečíír ae děkuji..:-*
supEEEEEr..líbí se mi tOo
mno jo už koukam :) :D