Hodila jsem do zpřízněnejch:o))mier
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hodila jsem do zpřízněnejch:o))mier
PECKA!!!!!Bawí mě to:o))píís Týnka
Hi man,az budes mít zmasterovaný svoje díla,tak dej vědět.Možná bych od tebe vzal nějaký beats.peace
ZDAREK,DOBRA TVORBA ..KDYBY S MEL ZAJEM O SPOLUPRACI A TO INSTRO 20-27.11 BYLO VOLNE KLIDNE SE OZVI
to co mam na profilu je nahrávany před 2-3roky a je to tak na náhodu no prostě takovej mikrofon ze sluchátek a ještě ktomu ty slucháta ani nehrály takže jen šel ten majk takže asi šílená kvalita no tedka až budu zase něco nahrávat budu u kamoše ten ma kvalitnější mikrofon studiovej takže to bude zase o něčem jinem=)
jsem poctena, taky diky :)
Mám se skvěle..
ahojky, dobra hudba.. :) at se dari:)
Je to pohoda man...baví mě to...a ty můžeš čeknout nový CD co sem vydal... a dej vedět jak se libí;) peace