oukej boy .. přidám si tě ;)) ... těším se na nowinky.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
oukej boy .. přidám si tě ;)) ... těším se na nowinky.
hh ... vono hlavně základka je vopruz víš :D .. už z tama konečně du fuck ! .. ach to bude .. konečně změna .. jiní lidé a vše .. och .. jak já se těším .. a vždycky pujdu na základku vysmát se malému bratránkovi a sousedovi :D .. ach :D . těším se:D ..
Mno jsem po nemocni .. pořád kašlu, ale vbc se mi nechce do school .. vopruz.. jinak to de hele ;))
dobry songy ;)
jasný. Tak to jo. ;)
máš se ?? :))
čus..
jn maan už si skoro hvězda ... já už na kretény jako ty nemám snad tě zase nekdy potkám u benyho a kopnu tě do hlavy :D možná sis zmenil nick ale ta držka ti zůstane .. xD
hele a jak teda mel bys zajem ?
ahoj potreboval bych radu se zapojením mixážního pultu jestli by si byl ochoten mi poradit tak se mi pls ozvi na icq 207-102-465...děkuji