LUxus;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
LUxus;-)
cauves chlape... koment?:) proc ne! Jen nevim co tak uplne napsat. Ta vec je svym zpusobem dobra, ale nejak zvlast me nedostala... ten hlas v tom instrumentalu je tam na muj vkus az moc a beat je pod dekou. Asi jsem tady na tom profilu slysel i lepsi veci. Tak dej vedet zas priste
Hej Kámo jedeš hodně dobře tvoje Tracky sou libovka tobě respect
Ten starší track jsem slyšel dávno kámo..mě se líbil vždy:)
Jen tak dál...=):-*:-*.-*
xD sry .. sem zapoměla že už tě mám v přidanejch .. ale ten starší track je dobrej;)
Peace:)) máš dobrý tracky, jen tak dál
přidávám, zatim měj se =P
Dobřeeee tyy!!!!!jen ta dááál je to styl luxusní verim že to bude i lepšejší budu tě čekovat dál !!!
ahoj mas to proste dobry jen tak dal
Zní to super:)