TOS všechno ty??ty instara?..ty jo .--respekt!!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
TOS všechno ty??ty instara?..ty jo .--respekt!!
Dobrá práce!!!Seš fakt frajer:o))klobouk dolů chlape!!
žeru tě man :-*
nn je to luxus!
cuuus :-P ...hey je to upee luxuuus ploste =*)) ..
ty davas bety jenom za 500?? to ses frajer, ty tvoje bych dal min.. tak za 2000Kc .. mno ale mas je moooooc dobry .... druhej wich :)
Fí.. zástava dechu.. myslím,že je to skvělý:)
ahoj musim ta pochvalit jen tak dal mejse peac
Poslechnu o víkendu :)
Jakože mastrované věcI:)
http://bandzone.cz/Tomio - Videoklip venku.