Tak track znám i w originále..!..Ae tohle faght bobmoowýýý...!! Peckáá káámoOo...faght zhe joOu..:)...:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak track znám i w originále..!..Ae tohle faght bobmoowýýý...!! Peckáá káámoOo...faght zhe joOu..:)...:)
Cauves chlape... ft Indy a Orion. Priznavam se, ze jsem neslysel original, takze nejsem tolik zaujatej... ale tvoje verze je fakt povedena! Zvukove super a naladu to ma taky skvelou... trochu mi tam nesedly ty hlasy GO GO GO...! Ale to je uplna drobnost. Vazne povedeny!
jooo je to hodne v pohode jen tak dall:-D
zdar .. zní to dobře!
ok.. diky man... vezmu na tebe ICQ .. muzu ??
.. no jsou to tady sami vocasove no.. :) ted jsem zacal skladat beaty .. az si tady zalozil new profil tak se ozvu a cekni.. diky peace
naprosto skvostný..hezkej víkend;)
suprovíí.. jen tak dáááál.. fakt pěkny =)
Zdarec...libi se mi to, ale uz jsem od Tebe slysel lepsi veci...mozna je to tim, ze tenhle track co se tyce rapovy stranky zas tak moc nemusim :)
Mej se krasne a az bude zase naka novinka dej vedet ;)
ahoj hochu mam te moc rada....je to proste dobry jako pokazdy proste RESPEKT man.....jen tak dal :-*