Nejlepšíííí!!!!!!:*Jen tak dal Žerůůů-.-.-:*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nejlepšíííí!!!!!!:*Jen tak dal Žerůůů-.-.-:*
°°_Nemám sloov .. Šáálenýý !! xD MOts peckáá .. Čím dál lepšši ! Klaním see ! :)
zvedam palce, vsechny ctyri :o*
zdravim...no co na to rict proste parada jen tak dal ;)
tvoje tvorba je dobrá kvalitni beat's cekuj me a nás www,bandzone.cz/dsb jinak ešte jednou dobrý
Bobře ty, fakt dobrý furt se zlepšuješ. je to čimdál tím lepší. Vim jak si hrál před tim a vim jak hraješ teď tak doufám že budu i vědět jak budeš hrát. A věřim v to že čimdáltim líp a líp.
Ano promuin omlouvam se ti...:D co sem smazal ze mi to smrdi ? nic si tam nepsal more :D))blik zeee)) Koncim s tebou debatu, snazil sem se ti rict ze to proste nini vono, ale ty hned zacinas utocit, jestli ti to jeste nedoslo kamarade)) ahooj a hodne stesti)))
PěKnEj TrAcK :-) StAhUjU :P
Ahuuujky, super track :)
Zdravím chlape .. volume up pro new track od tebe ... je to bomba... máš moji podporu broo :o) .. jen tak dál