Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Phantomium ambient-alternative / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Intro - Butterfly Laughter 129 ×
  • Solstice - jenom o desne malo novejsi verze :o) 123 ×
  • Black - nejnovejsi naladicka :o) 82 ×
  • Muerta 134 ×
  • Latent Cosmic Jazz Trip 96 ×
  • Nebula Portrayal 94 ×
  • Grotesque Waltz Of Frolicsome Moths 78 ×

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Carlist Rieekan

Ech, tak prvních třech skladbách a intru (které je mimochodem skvělé, byť by mu možná neškodila kratší stopáž) jsem chtěl napsat, že onen metal jsem hledal marně (byť jisté paralely jsem zaslechl, hlavně ty blackové v Nebula Portrayal, na světové scéně ztvárněné například švýcarskými Samael, případně jinou kapelou elektronicky / industriálního typu s blackovými kořeny), ale Silly mě překvapila. Je to dost zajímavá skladba, byť bubny zní poměrně ploše (může být však kvalitou nahrávky / Bandzone přehrávače). Pak přišel Waltz, dle mého v kontrastu k ostatním skladbám trochu ustřelená legrácka, ale dobře, možná je třeba občas odlehčit. Co se týče dalších songů, Muerta i Latent Cosmic Jazz Trip mi přišly trochu nevýrazné, ale třeba po dalších posleších odkryji nějaké vrstvy, uvidíme. Solstice bych popsal jako takový průnik některých předchozích skladeb (hlavně první až třetí). Suma sumárum, celkem zajímavé, sem tam by možná songy zasloužily ještě trochu času.

PS: Jaká kapela byla Tvou inspirací?

Kurt_Teplice

Pořád jsem si říkal, že tu fotku od někud znám... A už jsem si vzpomněl! To je z tý Třemošný, kde jsme ztrestali kapitána! :) Oj to bylo parádní...!

Zobrazit všechny názory »