ak horkýže slíže ale ujde snažte sa byť originálny ale hudba fajn
Dominik
hehe no co jaak???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hehe no co jaak???
neboj sa , teraz sa predsa nemozme!!!!
ta ste super noneze sa rozpadnete bo by to bola fajna k.k.tina !!!
ak horkýže slíže ale ujde snažte sa byť originálny ale hudba fajn
mail: out.of.age@azet.sk
fajn, tak som rád:) ostatné info neskôr upresním...ked možeš tak mi daj nejaký mail na seba alebo co moj je:out.of.age@gmail.com
palo
cuj gabo, nechcete si zahrať v SB? bo chceme dajaky koncik zorganizovať, tak či by ste nedošli:) mi napiš bud tu abo do našhoho profilu na outofage zatim caw.ale daj cim skor vedieť.palo
Zdravime z Kosicoch
kokotina az si to pridam chaha
tak tu piesen sme vymysleli este v starej zostave dakedy na zaciatku 2006 alebo mozno aj trosku skuor!
((((((((((((((((-: