cavte mame vas v spriznenych kapelach
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cavte mame vas v spriznenych kapelach
ked sa znormalizujeme, mozme dat dakedy koncert=)
zdravime grungerov .. www.bandzone.cz/fregnata
verte nam ze aj mi by sme radi!!!!!!!!! velmi!!!!!!!! ale zatial nemame skusobnu aparat a bubenika. ale to sa v priebehu par mesiacov spravi snáť. a potom opeť povstaneme z prachu!!!! dik za priazeň!!!!(((((((((-:
kedy bude nejaky koncert kde vas uvidime? Lebo chceme.. :P
Ten pravý sa ozýva. Však Gabriel?
každopadne vám poriadne jebe!!!!(-:
Šaňo a ty si Šaňo jak Šaňo.
ste chlapi, jak ženy, jak deti,
stastne sviatke seckym:)