VhIKy_VhEUshKa (22:16:54 18/05/2008)
http://www.bandzone.cz/veronikagondekova
VhIKy_VhEUshKa (22:17:10 18/05/2008)
kdyztak kukni na ten odkaz new pisnicky moe.... a v dobre kvalite uz konecne
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
VhIKy_VhEUshKa (22:16:54 18/05/2008)
http://www.bandzone.cz/veronikagondekova
VhIKy_VhEUshKa (22:17:10 18/05/2008)
kdyztak kukni na ten odkaz new pisnicky moe.... a v dobre kvalite uz konecne
Díky, taky vám to šlape :-)
ma to dobre nadupany beaty, jo reason je dobry, v reasnu tvorim, je slozitejsi, ale vic si na nem vyhrajes. peace
Dík za koment. Mejla by snad nebyl proti ;-) Na jedný zpěvačce už se pracuje, snad to vyjde. A co ty, neuvažuješ o zpěvu? Jinak fakt pěkný tracky!
zni to dobre..da se to poslouchat aji pri praci do skoly..
jasný díkas.pokusim se to stahnout a vyzkouset.
je to software zo svedska ten reason, od firmy propellerhead, urcite sa da niekde stiahnut ak by si velmi chcel :)
tvoje su tiez zahimave take depesovsko kraftwerkovske :)
skus nejake torrenty, s reasnom sa da fajne vyhrat
a ja jich taky mam par v sobe.)))jako vzdy.haha
to mas recht s tim zanrem.jen si me pripomnel myho milacka.satrianiho
cq prosimtě moje 351435629 pokecáme jo michal