Byl přidán novej track,předem díky za komenty a připomínky. Serus Beno
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Byl přidán novej track,předem díky za komenty a připomínky. Serus Beno
fetuj fet je dobry bracho !!
čekujte novinky xD...
X-Ray
Mam v P.. iči tebe i tvou přijebanou náruč názorů,vypadáš jak největší smažka,.. DRBO!
Sámo vypadá jako by měl v prdeli ježka? jak vypadáš ty ty houmlessáku?
Nezačínej si s náma,..
Beno: No, trpělivost a snaha o rozumný domluvení už mi došla, takže ne JÁ ale TY dostaneš přes hubu jestli mi jenom vlezeš na oči, uvidíš jakous udělal chybu kdyžs na mě jenom otevřel hubu, stejně tak ten Sámo co na fotce vypadá jak kdyby měl v prdeli ježka. Já snesu hodně urážek, ale ted mám naprosto debilní náladu a přesně na takových sráčích jako vy dva je nejlepší si vybít vztek, grindcore přestává stačit
Nehehe.. :D
nebo zkončíš v přehradě !