Luxury track,přidávám do oblíbenejch,jeďte ×D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Luxury track,přidávám do oblíbenejch,jeďte ×D
Beňas:) to je prostě pecka ten váš track a já jsem pyšnej na svůj mix:) vážně je to bomba track....s tím máte zaručený úspěchy!!:)
měj se a ty taky xrayko :)
Kubis
Dobrý Beny.
Těším se na desku.
Je to docela dobrý na poslech-oceňuji... Represent Brno kybyste měli zájem o nějaký beaty, klidně dám. Můžem i featuringovat, dávám vše.
RESPECT FOR YOU
Díky za názory, invaze už započla :)
Ahoj, je pozdě něco vracet je dobrá věc... super!
Hej z toho treku nemuzu :D fakt kruty...me se jen tak neco nelibi... Ale todle je fakt kruty...:) To sem fakt necekal))
Goood!!! :) Checkuj zpět))
Respekt ! Moc dobrý... Phezz vám !
MoooC pjekný tracky....de vám to kluci ;0)Hodně štěstí do budoucna....