noo cawko...=D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
noo cawko...=D
mňamka :D dúfam, že sa dakedy ocitnete aj poblíž nášho mesta :D
no caute, som tu na doporucenie z pokecu (6blackmetla6) a musim pochvalit:) drzim palce nech to vyjde s bubeniiikom je to fajne!
akoo pekne nadupaneeee........
ooo...takže zdravím chlopy..uuf...nečakala som že budete až taký dobrý:D...som Vás podcenila..odpuste:D...každopadne ste vynikajúci a bude to už len lepšie a lepšie...takže vela štastia a chuti do tvorenia:)..michala
hmm super hudba drzte sa je to dokonca lepsie ako ns kapely :P
páni velmi pekné!!!! dobre naprogramovaný bubeník!je to hudba od srdca! nachádzam tam vela so mňa!!!!!! dávajte ďalej!!!!!!!!!!!! a chcem to vidieť na živo!!!!!!!!!!!!!!
Si tu pekne počúvam BEHEMOTH, si pomyslím, že sa dajak zlepšili a kuknem, čo to trieska... a to Personal Dissection... :D Akože šraci, klobúk dolu, dobre, radšej podprdu pred vašou tvorbou :D keep going, má to grády :D a aj budúcnosť :)
Noo fakt ste skveli :P nemam slov,milacik mal si pravdu :D
seruste ste bombova skupinka wow paradicka super a drzte saaa mooooongooo.