...
cely den to dnes tocim dokola, nadhera. asi prvy raz co mi je luto, ze nemam deti : ))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cely den to dnes tocim dokola, nadhera. asi prvy raz co mi je luto, ze nemam deti : ))
Púšťam si to dookola ! Skvelá kapela, fakt nárez. :)
po tom čo bratislavska kapela evil dead na prelome tisicrocii zalozila novy styl - kindermetal, prichadza druha vlna slovenskeho kindermetalu s pentagramcekom na cele. Huraa!
vy ste úplní páni! :D jako toto tu ešte nebolo, plačem od smiechu a že máte moje uznanie :D teším sa na ďalšie pesničky a na to, jak to budem púšťať svojim deťom :D
konecne poriadna kapelka :) to tricko ked date urobit, hned objednavam...
saTan
Moja dcera bude konecne obohatena o nove satanisticke songy lebo tento jej oblubeny http://www.youtube.com/watch?v=mIU8l… nie je taky dobry ako tie vase..,.:D
Lol!..:DDD...jsem věřící a nenávidí všechny Satanisty ale tohle mě rozbilo!...:DDD...Hoši vy jste zabijáci!!..:DDDD
Kamarat je hymna! :D