ZATOKREV / CH / + FDK / CZ / na Kladně !!!!!!!!!!
pondělí 23.04.2012 Klub Kladno / Autodafé
ZATOKREV
(metal-doom/sludge, Basel, CH)
http://bandzone.cz/zatokrev
FDK
(post-rock/metal), Praha, CZ)
http://bandzone.cz/fdk
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ZATOKREV / CH / + FDK / CZ / na Kladně !!!!!!!!!!
pondělí 23.04.2012 Klub Kladno / Autodafé
ZATOKREV
(metal-doom/sludge, Basel, CH)
http://bandzone.cz/zatokrev
FDK
(post-rock/metal), Praha, CZ)
http://bandzone.cz/fdk
...máme konečně něco nového z naší zahrádky, kdyby ste se neurazily :)
Zdarec Brandýsáci..;)) Ať se daří.....
Ahoj, zveme Vás k poslechu našeho nového EP Chyba v Matrixu.
zdravim chlapi, hele 18.2 budu delat konzert v Rakovniku a chci se zeptat jestli by ste si taky nechteli prijet zahrat... pokud jo tak napiste kolik by ste za to chteli... pocital jsem cestak+pivko.. jinak se mejte a kdyztak napiste ;-) Zeli
Ahoj kluci!
Díky moc za včerejši koncert, byla to jízda! Doufáme, že jste si hraní užili stejně jako my. Tak ať se daří! Ahoj.
VŠ
ahoj, zveme na první podzimní akci u nás.
Ahoj,
omlouvam se Vam za spam, ale mam takovou radost z tricek, ze se s vami o ni chci podelit. Prijmnete mou omluvu a na profil nam muzete rici, co priste a jak napravit =)
My jsme rekli dost, mam nova trika nasi kapely pro vsechny a za bezkonkurencni ceny, jiz zitra fotky, jak vypadaji na tele a mozna i telo bez nej =D
Prosim, podporte nas tim, ze budete sdilet z naseho profilu prispevek s trikem, diky moc. S pozdravem Kuba WAJGL
http://www.facebook.com/pages/WAJGL…
zdarec, včera dobrá práce...new album zní dost dobře;)
EVI:D že by Studijní výlet do jiného světa??