Pavel Mucha - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pavel Mucha folk-acoustic / Kroměříž

„Celý život něco chystám a nic nedopadne...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sněženky 81 ×
  • Kofola feat Zabillow 267 ×
  • Koupil jsem si knot (J.Suchý, J.Šlitr) 299 ×
  • Klaun 311 ×
  • Barevné chvíle 651 ×
  • Visty 586 ×
  • Někdo 435 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Hudební krůžek obnoven

Upraveno:

Dobré deň! Již od začátku roku sa snažím postupně nahrát to nejlepší z hudebního krůžku ze stream.cz na youtube.
https://www.youtube.com/channel/UCsNbp_qSsIcTMtQUo0hBeMg

Hudební krůžek byl volnou videotvorbou, kterou Pavel Mucha nahrával na ve své době český uživatelský server stream.cz pod pseudonymem Paul Fly. Na streamu v letech 2008-2010 Pavel Mucha nasbíral přes 250 fanoušků a přes 150 000 zhlédnutí videí.

Po té co Stream.cz přestal v roce 2012 podporovat uživatelská videa chvíli kanál Paula Flye existoval pod speciálním linkem.
V únoru 2015 Stream přestal podporovat i speciální link a tak tedy přesouvám tuto tvorbu na Youtube z nostalgických důvodů :)
Bzzz
internetová adresa www.paulfly.cz již neexistuje a nahradila ji tato:
www.pavelmucha.cz

Youtube Video -XsUgNOH54kYoutube Video -XsUgNOH54k


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Fanosh

Zdar kemo. Kdysi a kdesi sem tě sledoval na streamu ( asi jako jediného autora tam ). Pak sem ztratil niť a nevím ani proč a z jakého důvodu dnes mi tě má hlava záhadně připomněla. Bohužel sem uplně zapomněl jméno a i kde sem tě slyšel. Jediné co mi utkvělo v paměti bylo slovo "fly". Po šílených dedukcách se přehmatoch na youtobu jsem si vzpomněl i název písničky. - kofola. Tak to už šlo ráz na ráz a vyštůral sem tě na Streamu. Bohužel sem zjistil, že tvá se tam nijak pořádně nerozšířila. Něco mi říkalo, že jsi skončit nemohl. Prve sem hledal stránky paulfly.cz jenže ty sou prý někde mezi zmrzlým peklem a fungující českou politickou scénou. Jednoduše to nefaká. Nakonec mě mile překvapilo, že máš profil na bandzone. Každopádně jen sem ti chtěl namazat med kolem huby a říct, že sa mě tvoja tvorba víc než líbí a hlavně su rád, že v ní pokračuješ. A těším sa na další songy, co se tady vyskytnů. Fanoušek Fanoš.

Zobrazit všechny názory »