Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Paraván folk-acoustic / Český Krumlov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jana


Bez profilu

Díky za odpovědi,já nemám nic proti prachatickým knihovnicím,jen to bylo celé takové nešťastné,začátek s Poutníky super,no a pak....to už všechno bylo řečeno.Nebudu to opakovat,jen chci ještě doplnit,že mám moc ráda knížky i Vaše nakladatelství a držím Vám palce,ať se daří.Podle možností si knížky od Vás kupuju a třeba i dávám pro radost dál,lidem co na tom nejsou moc dobře.Věřím,že bude líp,už je načase,aby bylo.Mějte se fajn.
P.S.A jestli se někdy sejdete všichni-to je asi náhoda a dopředu se to neví,jestli to chápu správně? MASO bych někdy ráda viděla a slyšela :)

stevemcperson

Ještě o Karlovi:
Karel Dvořák sám sebe označuje za - hudebně vzato - nájemného vraha, což prakticky vylučuje jakékoli jeho polapení do služeb jedné kapely. Nyní hraje asi v šesti sdruženích, ale vzájemně udržujeme přátelské vztahy a Karel je jedním z náhradníků. Sejdou-li se na jedné akci všichni náhradní houslisté Paravánu, vzniká MASO, což je MArkvartický Smyčcový Orchestr. Jinak alternuje ještě Lenka Opekarová, která se stala stálým členem Paraván "Big Bandu" a hrál s námi už i Divous z Papouškových Sirotků.
Zdraví Matěj

Zobrazit všechny názory »