Pak má sousedka to není... Nevím tedy.
Hurvajs
Biorchestráci, moc se mi líbí vaše písničky. A hlavně Vláček, protože když ho poslouchám, mám chuť sednout do lokálky a projíždět se po českém venkově...Moc se těším na váš další konzert u nás, určitě ho neopomenu navštívit.
Mějte se a hodně zdaru v další tvorbě...






