Hezký jen tak dál
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hezký jen tak dál
Ahoj, právě nám vyšlo nové album... a nění to jentak obyčejné album :-) že jo Sinnerale... ? :-p
Čus kluci, díky za parádní akci, ať se Vám daří!
Zdary, včerejší akce byla naprosto supr, hrrozně si vážíme že jsme zahráli konečně na pořádný akci (a viděli zadáče dobrý bandy :D, samozřejmě Vás nevyjímaje). No masakr akce, ještě ted mi je špatně :D
Ondra
Projizdim kapely a vidim Panychida. To mi sakra neco rika. Nevidel sem ja je nekdy? No jasne, Norther! Snad sem si vas s nikym nesplet :D
At se vam dari a preju vic takovejch koncertu, byli ste o 100% lepsi nez tehdejsi headliner, po*rany Turisas...
Ave Panychida, na krestu novy placky Avengeru jste zahrali luxusne, novej zpevak se vam fakt vydaril, celkove to byl nadhernej zazitek. Jsem rad, ze jsem si to mohl uzit :) At se dari i nadale ;)
Čest :)
Trochu pozdě, ale přece :D:D:D
Fotky z Volyně :
http://wallly.rajce.idnes.cz/Krest_CD…
a video:
http://www.youtube.com/watch?v=3E25l3A…
a zdravim v sobotu krasne ste hrali ...ave ciba
Zdarec hoši, v sobotu to byla paráda. Vaší smečku je vždy radost poslouchat. Jinak gratuluji k výběru nového zpěváka, je dost dobrej. Ať Vám to dál hraje a daří se.
Čus kluci včera v KH to bylo fakt super vystoupení fakt se vám to povedlo a zdravím novýho zpěváka fakt klobouk dolů na to že to bylo první vystoupení tak jako paráda ty zpívej ty na to máš v tobě to je držim palce a celý kapele fakt dík že jsem vás mohl vidět ste skvělí :) doufám že zase do KH dorazí