Zdravím,
fotky z AFODU naleznete zde: http://thanathea.rajce.idnes.cz…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím,
fotky z AFODU naleznete zde: http://thanathea.rajce.idnes.cz…
chvála vaší tvorbě!!!!!!!!
...zdravím...to se mi líbí...hutná muzika a moc pěkný vokál...W.
Ahoj bando! Na podzim rozjíždíme akce ve Volšovech, kde máme k dispozici velký sál s kvalitním zvukem!Rádi bychom vás pozvali na 1 z těch metalovějších akcí, které by měli být 1 do měsíce. Proto jestli máte zájem, prosím o info (kdy budete mít čas, a za kolik by jste byli ochotni přijet do Sušice) Předem děkuje tým Czech Invasion
czech.invasion@seznam.cz
Zdravim Panychidu...Kluci cetl jsem s Vami rozhovor v Paratu a musim rict,ze super!!! Nemusim tento styl muziky ale jste pasaci, jak se s tim rvete,to je parada!!! Mam moc rad ceske kapely a rad je podporuji a vyslovene nesnasim,kdyz nekdo haze klacky pod nohy...Tak doufam,ze vam vse vyjde a bude se darit mnohem vice...S pozdravem Tom L.M.
čus pánové. jenom sem vás chtěl pozvat k poslechu ukázek k Debutovému Demu skupiny 7sins který naleznete zde: http://bandzone.cz/7sins
Hello, check out our bandzone website,
we planning in the Czech and Slovak Republic several concerts:)
greetings from Hrvatska
Pagan Folk Metal band STRIBOG
Pěkné skladby ;)
novej material dost dobrej!