Pan Lynx - Úvod | Bandzone.cz

Pan Lynx alternative-grunge / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

03. ledna 2022
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Výlety do temnoty
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Ahoj Ty Bendzoune!

PAN LYNX NA BANDZONE.CZ!

Není les jako les a tenhle fakt stojí za to. Hromada kapel, krásný prostředí, kde se můžeme vzájemně inspirovat a sdílet všechno možný. Sem tam se tu budou od nás objevovat novinky, přibývat singly, atd. Všechno to frčí!

Michal Skořepa a Pan Lynx

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

LR

Tož, jak bych to popsal. Aaaaa, on to tu už jeden music kolega napsal. Fenomenální je to správný slovo. Má to ksicht, vezme tě to za srdce (pokud teda ještě vnímáš a nepotřebuješ jít do lesa, pokud ne, tak to pro tebe bude divný a podle toho poznáš, že bys měl jít do lesa). A pro mě hlavně, je tam ten melancholickej nádech a to já rád :-) Muzika tedy super. A ten klip??? To vážně? Nic lepšího z CZ scény jsem nikdy neviděl. Tohle je level, kterej bychom si měli nastavit. Držím palce a upřímně doufám, že Pana Lynxe potkám i někde na jevišti :-)

Zobrazit všechny názory