ááálečo pridám si aj vás čo už s vami... :-D boha historia dlhšia ako zony A :-D to určite písal kišpo.. CHLAST & CHLAST united :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ááálečo pridám si aj vás čo už s vami... :-D boha historia dlhšia ako zony A :-D to určite písal kišpo.. CHLAST & CHLAST united :-D
dakujem kubko za nazor a aj my ta mame radi neboj...ked budu lepsie nahravky vsak kazdy zacina :P a s tym koncertom urcite daco poriesime:)tvoj velky kispo:D
No parada! ..... Stano s obojkom a spol! chlaci, však vy viete ako vás mam rad, briatia od brindziarne heh :-) aleee chcem vam popriať vela uspechov, hlavne v tvorivosti, lebo to čo tu je, neni bohvie čo! makajte riadne nech nerobí zlobu a hanbu vašim ostaným kapelam zo zvolena, lebo tie su dosť dobré ;) heh ..... aspon čo hrali v bystrici no. kvalitného tvoríveho ducha a uspechov na koncertoch ;) ........ držte sa bratia a volačo premyslíme v BB, netreba to nahliť ešte, je času dosť........ vaš Velký Kubo!
Ale Orfík ináč dobrá hudba :D Tie texty mi na teba nesedia :D
A ináč víš čo spraví bubák keď ide spať..? :D
Dedo strčím ti kosť s kuraťa do kokotnej dierky a pobehám ti v lodičkách po chrbte ak nebudeš seriózny v sekcii Panika Davu:D cmuk
tohto suseda mi bol čert dlžen :-D
Nazdar kolegovia (skúšobnoví) ! ... držíme palce nech sa vám darý ... z pozdravom Morted :D:D:D !!!
diky dedo ty sraaac najvacsieho zrna:D.....vecernicek sledujeme vsetici neboj nist :P..OI!
boha vy sráči... vám už musí riadne jebať
s láskou Deduško večerníček z STV1 vždy o 18:20
tak sem kludne píšte svoje názory ...záporné aj kladné:P