Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.O.S (Slaves of system) crust-grind / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Osud svůj vést 731 ×
  • Nemůžu, nechci a nebudu 736 ×

Novinky

Zas už něco...

Zdravím všechny,co tu a tam zabloudí na náš profil.Je třeba zmínit,že tvorba novejch válů,jde pěkně od podlahy,Zásluhou má na tom nová posila,mlátička,Keyda,který severomoravký kraj,vyměnil za jihočeský,Hrával v kapelách,Jesus Crust,Synhystemi a Colony,klikněte na jejich bz.profil,stojí to za to!Tím se úspěšně vyřešila absence stálého pádlaře-šestisruného,kterou jsem bez větších problému zastal a vzhledem k tomu ,že drtivou většinu hluku vytvářím sám,je to přímo idelní stav ,pro veškerý proces příprav nové tvorby.Současný line up pro split Lp a osobně věřím,že i do dalšího fungování je a bude:Keyda Bicí,hlas- Dědek basa,hlas-Jezevec kytara,hlas.Hell is Here!!!!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Zobrazit všechny názory »