Orfeus Beat - Úvod | Bandzone.cz

Orfeus Beat rock-hard rock / Jablonec nad Nisou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Brát, pořád brát
  Nezařazeno
 • Chrám tvých snů
  Nezařazeno
 • Nechci v řadě stát
  Nezařazeno
 • Indián
  Nezařazeno
 • Strach
  Nezařazeno
 • Ante Portas
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Oficiální Zpráva

Zdravíme všechny příznivce Orfeus Beat.
Mnozí z Vás nejspíše slyšeli
o tom, že se Orfeus Beat rozpadá. Rozhodli jsme se, že nemá cenu dál nic odkládat a dnes Vám oficiálně podáváme zprávu, že tomu tak skutečně je.
Během čtyř let existence se nám podařilo nahrát desku, hrát na velkých českých festivalech, jako Trutnov Open Air Music Festival, vyhrát soutěž Stárplej klubu Na Rampě, získat druhé místo v celorepublikové soutěži kapel Naděje Beatu rádia Beat. Měli jsme čest hrát s rockový hvězdami jak české scény - Votchi, Špejbls Helprs, Krausbery..., tak i světové – Yardbirds, Dani Robinson.
Děkujeme Vám všem za podporu a skvělou atmosféru na koncertech během celé naší kariéry a zveme Vás na nás poslední koncert, který se uskuteční tento pátek 14.10. v Teplicích s kapelou Yardbirds.
Moc děkujeme za vše a těšíme se na Vás
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Maskys

vuřt: Nehraju v žádný kapele. Nejsem muzikant ale posluchač. Jinak trochu hraju DnB, dub a tak. Znáš Drop The Bomb v Liberci? Ale o to tu nejde. Tahle kapela by ohromila jen burana co nema nic naposloucháno a sjíždí kabáty. Pokud neslyšíš jak je to hloupý tak nemá cenu to dál vysvětlovat.

Bez profilu

Buřt

Maskys: v jaky Jablonecky kapele hrajes? Mohl bys vysvetlit vyrok Debilni hudba a Luxusni studiovka? Jak vidis tahle kapela umi v lidech probouzet emoce. Tebe treba nasrala a pobourila jiny zase ohromila.

Maskys

Tak tohle mi naprosto vytřelo zrak. Naprosto debilní hudba, debilní postupy, zpěv, texty stupidní, kytary jak Olda Říha se zlámanejma prackama a hlavně to hrajou mlaďoši! Hlavně že máte luxusní studiovku. To mě poserte. Kdo vás nutí hrát tuhle píčovinu? Libereckou a jabloneckou scénu znám jak boty svý, jsou tam mrdy: Exil51, ExperimentalCabaret, Makovice, Scoffers, Fault, Closeknit, L2, Demaja, Attic Vanity. Toto nemastnej neslanej suchej zvuk, zaprděnost nejhrubšího zrna. Dlouho mě nějaká kapela takhle nenasrala. Jen se ptám:Proč?Proč to děláte. Jsem upřímnej.

Zobrazit všechny názory