O.H.S. - Úvod | Bandzone.cz

O.H.S. garage-grunge / Přibyslav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Konec slávy
    Nezařazeno
  • 4.zari
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Oznamení č.2

Po ROZPADU musíte přirozeně, všichni přestat poslouchta nahrávky tady na Bandzone, chtěli jsme je smazat, ale nikdo neví jak se to dělá! Proto pokládejtre tuto stránku za bažinu českého internetu, nad kteoru se vznáší krakavci a klovou návštěvníky do lejtek.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Ondra

Myslím že hlavní téma této diskuse je především kvalita nahrávky 4. září. Je mi jasný že zkušebnový nahrávání je na výsledku znát a se studiovou nahrávkou se nedá srovnat. Tím spíš bych chtěl poukázat na kvalitní text a chytlavou melodii skladby. Hafo kapel, který teď patří mezi světové legendy a to nejen v punk-rockové lize začali těmito nahrávkami a nadšenej producent v třeba i náhodným poslechu slyšel výsledek kapely+své práce+několika let dřiny a potenciál kapelu vytáhnout. Dnešní doba je jiná a "světovost" patří na štítek 99% kapel, který chcou dosáhnout "cíle". Tím spíš může být světlá výjimka jako třeba OHS zajímavá pro lidi, který prostě nebaví slyšet uhlazený klišé. Sám s tím mám zkušenost a třeba již nefungující kapelu "BODA" (rusky voda) z Krucemburku považuju za hodně zajímavej projekt s neuvěřitelně chytlavým nábojem... prostě v tom něco je!
Jako muzikant sdílím a vím co je to kritika a OHS přeju jen, píli, odvahu a úspěchy! Čau :)

Zobrazit všechny názory