Scheiße Katze - Úvod | Bandzone.cz

Scheiße Katze violence-christian / Vyškov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Totalitní Doba
    Nezařazeno
  • Snídaně
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Dlouhodobá pauza

Musíme oznámit že si dáváme pauzu na neurčito. Fungujeme i v jiných skupinách který jsou momentálně pro nás prioritou.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

pigdestroyer

ahoj, sory ze pisu az ted, jsme ted hodne vytizeni, prosimte, co by tam bylo jeste za kapely? zeptam se borcu na zkousce, ja osobne bych sel do vseho! jde o to, ze hrat nekde na akci kde o to lidi nestoji nebo je to sere je blby jak pro nas, tak i pro one, chapes, jesi tam budou kapely podobnyho razeni tak je to ok.. jinak je asi neprekecam :)

HORSET

Zdravím vás všechny, přátelé. Jak jste si všichni všimli, BARBAR FEST změnil místo působení. Může za to neochota ze stran některých lidí, která byla způsobena strachem z místních stařešinů. Každopádně kaliště je jednodužší na dopravu. Takže ikdyž to někoho z vás nepotěší, věřte že jsem dělal co bylo v mích silách a byl rád, že jsem zehnal alespoň něco. Doufám že vše klapne a organizace se nyní obejde bez potíží. děkuji za pochopení.

Zobrazit všechny názory