Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Oceán electronica-pop / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • OCEÁN - Odlesk Tvůj (radio version) 3 445 ×
  • OCEÁN - Poslední soud (live in Roxy 2011) 2 422 ×
  • OCEÁN - V náladě (live in Roxy 2011) 1 899 ×
  • OCEÁN - Narcis (live in Roxy 2011) 1 941 ×
  • OCEÁN - V mlze (live in Roxy 2011) 1 631 ×

Novinky

Oceán zakončí dnes a zítra turné v Plzni a Mariánských Lázních

Upraveno:

Oceán - RoxySérie podzimních koncertů obnovené českobudějovické skupiny Oceán u příležitosti vydání reedice alba 2 ½ se chýlí ke svému závěru. Letos už Oceán vystoupí pouze dvakrát, a to 8. prosince v Plzni v klubu Anděl Café a hned den poté v Mariánských Lázních v klubu Na Rampě. Oceán v obou městech vystoupí poprvé po téměř dvaceti letech, tentokrát ovšem s novou zpěvačkou Jitkou Charvátovou, která se po Petru Mukovi stala novým hlasem skupiny. Po plzeňském koncertě bude následovat Oceán a DM afterparty.

„V nové podobě jsme s Oceánem v Plzni ještě nebyli, na jarním comebackovém turné už se nám nepodařilo pro Plzeň najít termín, tak jsme zvědaví, jak to teď dopadne. Koncert v Plzni a den potom v Mariánských Lázních budou naše poslední letošní koncerty, tak se na ně moc těšíme,“ říká zpěvačka Jitka Charvátová.

Podzimní koncerty navazují na jarní comebackové turné Oceánu a kromě výběru známých, starších hitů na nich zaznějí také jarní singl Odlesk tvůj nebo některé z bonusových skladeb čerstvě vydané reedice 2 ¾. Jednou z nich je například i předělaná verze skladby Vidiny z repertoáru undergroundových Fiction, ve kterých působili jak oba bratři Vozáryové, tak právě zpěvačka Jitka Charvátová.

Album 2 ½ vyšlo poprvé přesně před dvaceti lety a právě k tomuto kulatému výročí připravil Oceán ve spolupráci s vydavatelstvím EMI jeho reedici. Kromě původních skladeb nahraných s Petrem Mukem bylo album rozšířeno o tři bonusy s Jitkou Charvátovou. Reedice se tedy příznačně jmenuje 2 ¾ a je předzvěstí nového, třetího alba Oceánu, plánovaného na podzim 2012.

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Magdaléna Východočeská


Bez profilu

Dost mne mrzí, že jsem na tom vašem session nemohla také být (10. 12.) . Jelikož mne tento rok kamarádka, která mne vždy podržela, když mi bylo nejhůř, opustila z důvodu té snad nejhorší choroby, co existuje. Proto všechny koncerty, které jsem si naplánovala, odkládám na příští sezónu. Moc se na vaše vystoupení těším, a pevně doufám, že vaše nové "výtvory" budou zdařilé a nezklamete nás (,doposavaď se tak nestalo). Přeji hodně štěstí, ale hlavně hodně zdraví a zdaru i v tom následujícím roce. Ahoj, M. z VČ.

Zobrazit všechny názory »