Oceán - Úvod | Bandzone.cz

Oceán electronica-pop / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • OCEÁN - Odlesk Tvůj (radio version)
  Nezařazeno
 • OCEÁN - Poslední soud (live in Roxy 2011)
  Nezařazeno
 • OCEÁN - V náladě (live in Roxy 2011)
  Nezařazeno
 • OCEÁN - Narcis (live in Roxy 2011)
  Nezařazeno
 • OCEÁN - V mlze (live in Roxy 2011)
  Nezařazeno

Kontakty

fc.ocean@gmail.com - Fanclub OCEÁN
radka.urbancova@post.cz - booking - Radka Urbancová
+420608640416 - booking - Radka Urbancová

Novinky

Oceán zakončí dnes a zítra turné v Plzni a Mariánských Lázních

(Upraveno: )

Oceán - RoxySérie podzimních koncertů obnovené českobudějovické skupiny Oceán u příležitosti vydání reedice alba 2 ½ se chýlí ke svému závěru. Letos už Oceán vystoupí pouze dvakrát, a to 8. prosince v Plzni v klubu Anděl Café a hned den poté v Mariánských Lázních v klubu Na Rampě. Oceán v obou městech vystoupí poprvé po téměř dvaceti letech, tentokrát ovšem s novou zpěvačkou Jitkou Charvátovou, která se po Petru Mukovi stala novým hlasem skupiny. Po plzeňském koncertě bude následovat Oceán a DM afterparty.

„V nové podobě jsme s Oceánem v Plzni ještě nebyli, na jarním comebackovém turné už se nám nepodařilo pro Plzeň najít termín, tak jsme zvědaví, jak to teď dopadne. Koncert v Plzni a den potom v Mariánských Lázních budou naše poslední letošní koncerty, tak se na ně moc těšíme,“ říká zpěvačka Jitka Charvátová.

Podzimní koncerty navazují na jarní comebackové turné Oceánu a kromě výběru známých, starších hitů na nich zaznějí také jarní singl Odlesk tvůj nebo některé z bonusových skladeb čerstvě vydané reedice 2 ¾. Jednou z nich je například i předělaná verze skladby Vidiny z repertoáru undergroundových Fiction, ve kterých působili jak oba bratři Vozáryové, tak právě zpěvačka Jitka Charvátová.

Album 2 ½ vyšlo poprvé přesně před dvaceti lety a právě k tomuto kulatému výročí připravil Oceán ve spolupráci s vydavatelstvím EMI jeho reedici. Kromě původních skladeb nahraných s Petrem Mukem bylo album rozšířeno o tři bonusy s Jitkou Charvátovou. Reedice se tedy příznačně jmenuje 2 ¾ a je předzvěstí nového, třetího alba Oceánu, plánovaného na podzim 2012.

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory