Viete čo máme nové? No pesničky =) Ak bude čas tak si to vypočujte a dajte do placu svoj názor. čaw chaloši a kočka=)
Jojo OAZA
V mene celej kapely prajem vsetkym krasne sviatky, krasnu sibacku vela oblievacky a hlavne vajec. Zdarvi kapela OAZA :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V mene celej kapely prajem vsetkym krasne sviatky, krasnu sibacku vela oblievacky a hlavne vajec. Zdarvi kapela OAZA :-)
Viete čo máme nové? No pesničky =) Ak bude čas tak si to vypočujte a dajte do placu svoj názor. čaw chaloši a kočka=)
Dobry den!
Moje meno je Peter Stašiak. Videl som vas v rockovom klube v Senici. Vasa tvorba ma zaujala.
Preto vam chcem ponuknut spoluprácu na baze "second line". V pripade zaujmu ma kontaktujte prosim na tel. c. : 0904 142 468
alebo na 034 6000 338
Brani sme radi ze sa ti pacilo :D
Teeeeda, chalani a baba, brutalne sa mi luuubil R O X E T T E v Irishi, jako inaci spewacka! :-)
jeeee...uz sem vam pisala trikrat...a furt mi to jaksi nejde...uvidime vcil...inac zdravim
Jožo berem ta za slovo :) takže do štvrtka?
Josefe maš krasnu basu :)
Že zdravim nowu spevačku ale zdrawim aj tu starú AHOOOOOOOJ
Wole, tahleta kapela muze hrat tak akorat v nejakem romantickym filmu z Indie..