BEATmaker
diki man vazime si toho diki za nazor....peace LEA
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
BEATmaker
diki man vazime si toho diki za nazor....peace LEA
mne v tej klavirovke chybaju bassy...a je to cele kus fadne...klavirovi sampl a bicie....ale tie bicie su dobre:):::len skus hrat vlasne melodie a menej samplovat ...piiiiiiiiiiiiiiiiiz
zdravím sleduj new beatz a první track
díky mír
Za celé RAP PRE prajem skoré uzdraveňje ...ňemenowanému členowi ....brácho uzdraw sa čo najskôr ....peace HEIDO
na aky icq??
Johno dik... mno a jako celkem hezky zvlašt to druhy se povedlo...... =)
Zdraviim te meen,to prvni instro je docela v pohode jen tak dal,.jinak cekuj new track s nazvem Diss for Haters,a hod na to klidne koment jestli chces diiky
Bratia..Ten beat klavírovka je excelentný..Fakt že Bigg up tomu kto to robil....