Sakra, vždycky když někde hrajete, tak mám smůlu a musim makat... :( 25.12. i včera :( Mno tak budu doufat, že mi to vyjde příště :)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Sakra, vždycky když někde hrajete, tak mám smůlu a musim makat... :( 25.12. i včera :( Mno tak budu doufat, že mi to vyjde příště :)))
zdravim hovaďáci...včera to bylo opravdu luxusní...fakt děkujem za pozvání, pže tahle hospůdka byla opravdu moc příjemná. A jinak musim pochválit Váš výkon, opravdu stál za to. Průža :)
KONEČNĚ HOSPODA ,KDE SE NETOČIL TEN HNUS A PODLE TOHO TO TAKY VYPADALO,SUPER AKCE A PODLE MĚ S TOU "NEMÁME NADĚJI ŽÁDNOU"JAK ZPÍVÁTE TO ASI UŽ NEBUDE PRAVDA..................
Zdravime, pridavame a zveme na super akci. 29.1.2010 do Hradce Kralove - INCANTATION (usa), DIVINE EVE (usa), HATE (pl), TORTHARRY, NOCTEM (e), NERVE (it), viz nas profil!!!
To je napad Ty vole,ale aby Praseti nepřimrzl u rypaku mikrofon:-)))))
A CO TO PŘESENOUT RADĚJI NA STRAHOV
Už se těšíme na společné vánoční skotačení;)!
Zdar Hovada...kazdopadne budem radi kdyz v lete neco podniknem..=) at to hraje!!! stop G..=)
Mam dva odkazy s fotkama .. www.malicka112.rajce.net a www.andee.rajce.net .. :)A zas nekdy:)nekde .. :)